دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه قم با اعضای تیم بسکتبال بانوان کارگر شرکت نادر شیمی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم با اعضای تیم بسکتبال بانوان کارگر شرکت نادر شیمی دیدار و از درخشش این تیم تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم، نصراله بازوند در دیدار با اعضای تیم بسکتبال نادر شیمی قم که در  لیگ دسته 2 کشور شرکت نموده اند و در دور رفت خوش درخشیدند تأکید کرد: ورزشکاران قهرمان همانند قله ای هستند که زمینه ساز حرکت آحاد مردم بویژه استعدادهای جوان، به سمت قله ها هستند.
بازوند، با تأکید بر اینکه دستیابی به سکوهای قهرمانی ورزشی، بدون همت و اراده محکم و هوش بالا، امکان پذیر نیست، افزود: قهرمانان مظهر توانایی های یک ملت هستند و به همین علت، اعتماد به نفس و اعتماد ملی مردم را افزایش می دهند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم حضور ورزشکاران در میدانهای بین المللی با حفظ اخلاق و روحیه جوانمردی و رعایت جوانب شرعی را تبلیغ جهانی ارزشها و صفات برجسته یک ملت خواند و افزود: یکی از این موارد، حضور بانوان و دختران ورزشکار با رعایت حجاب شرعی، در میدانهای بین المللی است که اقدامی فوق العاده و بسیار مهم و با ارزش است. نصراله بازوندبا اشاره به موارد متعدد از آسیبهای اجتماعی، خاطرنشان کرد: در چنین شرایطی هنگامی که یک زن کارگر و دارای حجاب، بر سکوی قهرمانی می ایستد و همه را وادار به تکریم می کند، کار با عظمتی انجام شده است.و می بایست با هدایت جوانان و کارگران به سمت ورزش از آسیبهای موجود بکاهیم. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم با اشاره به ایجاد زمینه بروز استعدادهای جوانان در عرصه های مختلف، افزود: پیشرفتها و موفقیت های جوانان ایرانی در رشته های ورزشی نشانگر آن است که ظرفیت و استعداد جوانان در رشته های گوناگون بسیار بالا است و باید برای تربیت این استعدادها و پرورش آنها به سمت قهرمانی، سرمایه گذاری شود. وی یکی از وظایف مهم قهرمانان ورزشی را ترویج ورزش همگانی میان جوانان برشمرد و افزود: یکی از نیازهای اساسی کشور، فراگیر شدن ورزش همگانی میان مردم است. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم  ورزش قهرمانی را موتور محرک ورزش همگانی دانست و با تأکید بر لزوم توجه بیش از پیش به ورزش همگانی، خاطرنشان کرد: پیشرفت یک کشور منوط به نیروی انسانی سالم، عالم، با همت و دیندار است. نصراله بازوند افزود: یکی از نتایج فراگیر شدن ورزش همگانی در میان مردم، حل بسیاری از مشکلات اخلاقی جامعه همچون اعتیاد است. گفتنی است: در این دیدار رئیس خانه کارگر قم اکبر شوکت،دکتر طاهایی کارآفرین برتر قم، سید رسول سجادی سرپرست هیأت ورزش کارگری استان قم،جیریایی مشاور امور بانوان اداره کل نصراله بازوند را همراهی کردند.

در پایان این دیدار ورزشکاران بسکتبالیست در فضایی صمیمانه و از نزدیک با مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی با ارائه پیشنهادات و انتقادات به بحث و گفتگو پرداختند.

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۳
کد خبر : ۵۳,۷۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید