اعلام برنامه های پایگاه مقاومت سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته دفاع مقدس

به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس جلسه ای با حضور اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج شهید عبادی این اداره کل در محل دفتر بسیج برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، در این جلسه که با حضور فرمانده پایگاه و اعضاء شورای پایگاه بسیج برگزار شد, محمدعلی سراوانی فرمانده پایگاه مقاومت شهید عبادی با ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته, برنامه های مورد نظر جهت اجرا در هفته دفاع مقدس برای طرح در شورا را ارائه کرد.
 در ادامه اعضاء شورا با بررسی برنامه های ارائه شده و ارائه نظرات خود، در خصوص چگونگی و نحوه برگزاری ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس تصمیماتی را اتخاذ کرد.
سراوانی در حاشیه این جلسه با اشاره به اینکه، دوران دفاع مقدس برگ‌زرینی در تاریخ مردم ایران است، گفت: در راستای برگزاری هرچه باشکوهتر گرامیداشت هفته دفاع مقدس مقرر شد، به منظور تجدید خاطرات دوران دفاع مقدس و گرامیداشت یاد شهدا و ایثارگران آن دوران سراسر افتخار ، نمایشگاه عکس با موضوعات دوران دفاع مقدس، سنگر بندی یادمان جبهه در این اداره کل برگزار می گردد.
 وی افزود : جهت مصون نگه داشتن نظام از گزندها و تهدیدات احتمالی با زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت، برگزاری این گونه مراسمات لازم و ضروری است.
سراوانی ادامه داد: از آنجایی که اهدای خون از ارزش والایی برخوردار است مقرر شد با پایگاه سیار انتقال خون برای داوطلبین اهدای خون هماهنگی های لازم درهفته دفاع مقدس صورت پذیرد .
فرمانده پایگاه تأکید کرد، تجدید میثاق با امام و شهدا با حضور بر مزار شهداء ،تقدیر از ایثارگران ،خانواده شهدا و جانبازان و همچنین شرکت در رژه نیروهای مسلح از دیگر برنامه های تدارک دیده شده در این ایام خواهد بود.
۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۸
کد خبر : ۵۳,۷۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید