سومین نشست هماهنگی و سیاست گذاری ایمنی در کارگاههای ساختمانی بوشهر برگزار شد

سومین نشست کارگروه هماهنگی و سیاست گذاری ایمنی در کارگاههای ساختمانی در شهریور ماه سال جاری با حضور دستگاه های وظیفه مدار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر ، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: در راستای ضرورت نظارت بر رعایت موازین حفاظت فنی و ایمنی در کارگاههای ساختمانی، کارگروه ساختمانی استان از سال گذشته با محوریت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و حضور دستگاههای وظیفه مدار نظیر استانداری، فرمانداری، شهرداری، اداره مسکن و شهرسازی، آموزش فنی و حرفه ای، تامین اجتماعی، سازمان نظام مهندسی ساختمان، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی، تشکلات کارگری و کارفرمایی ذیربط تشکیل و جلسات آن با هدف تعامل و جلب همکاری دستگاهها در امر ایمنی ساختمان و  با رویکرد مدیریت این بخش برگزار می شود.

حمیدرضا پناه افزود: برگزاری دوره های آموزشی ایمنی رایگان به کارگران ساختمانی، اطلاع رسانی از طریق بروشور، تارنمای اینترنتی ادارات، نصب بنر در سطح شهر، صدا و سیما، تشکیل گشت ویژه بازرسی از کارگاههای ساختمانی و ... بخشی از مصوبات سومین نشست این کارگروه است.
۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر |
کد خبر : ۵۳,۷۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید