نشست برنامه ریزی ستاد اقامه نماز اداره کل تعاون،کار و رفاه یزد برگزار شد

جلسه برنامه ریزی و هم اندیشی در خصوص شیوه نامه اجرایی برنامه های نماز وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی سال 94 در استان یزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد، در این جلسه ابتدا کاظم عاقبت خیری،مشاور و قائم مقام مدیر کل در خصوص تفاهم نامه برنامه های سال 94 وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با ستاد اقامه نماز کشور توضیحاتی ارائه نمود و گفت:موارد ذکر شده در این تفاهم نامه با عملکرد ستاد اقامه نماز این اداره کل بسیار نزدیک است.

سپس سید حسین سالاری، مدیر اجتماعی و دبیر ستاد اقامه نماز اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر توسعه فرهنگ نماز،اظهار داشت:اهمیت و ارزش نهادن به فریضه نماز در جامعه باعث ایجاد رغبت و انگیزه مردم به این عبادت ارزشمند می شود.

در پایان بصیری پیشنهاد پیگیری جدی اقامه نماز در واحدهای صنعتی را بیان و گفت:حیثیت اسلامی نماز در ظاهر این است که به جماعت،در اول وقت و در مکانی مقدس با حضور قلب اقامه گردد.

گفتنی است: در این نشست برنامه های ستاد اقامه نماز اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی بر اساس  ظرفیت ها و امکانات اجرایی اولویت بندی و برنامه ریزی شد.

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۳:۵۶
روابط عمومی اداره کل |
کد خبر : ۵۳,۷۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید