بازدید مدیرکل تعاون، کار و ر فاه آذربایجان غربی از شیرخوارگاه و مرکز نوباوگان مهر ارومیه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی به همراه مدیر تعاون اداره کل و مدیرکل سابق تعاون استان از محل شیرخوارگاه و مرکز نوباوگان مهر بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار ور فاه اجتماعی آذربایجان غربی، در این بازدید خدادوست مدیرکل بهزیستی استان، ضمن ارائه گزارشی از برنامه ها و عملکرد مرکز شیرخوارگاه مهر، از هزینه های درمانی، نحوه نگهداری کودکان، امکانات موجود و کمک های خیرین  توضیحاتی را ارائه کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز در این بازدید اظهار داشت:‌ گرامی داشتن کودکانی که به هر علت از حضور پدر و مادر و محبت آنها بی بهره هستند موجب خوشنودی خداوند است و امید است هموطنان نیز حضور پر رنگی در این عرصه خداپسندانه داشته باشند.

رضا نقی زاده با بیان این که عده‌ای از مردم زندگی عادی خود را دارند اما گروهی هم با مشکلات عدیده ای روبرو هستند، تصریح کرد: هدف ما در بازدید از این مراکز، آشنایی با آلام مددجویان و مشکلات مددکاران است و وظیفه ذاتی خود می دانیم که همراه اداره کل بهزیستی از تمام ظرفیت های اداری برای یاری رساندن به مددجویان و مددکاران بهره ببریم.

در پایان این دیدار، مهندس نقی زاده به اتفاق سایر مسوولین حاضر از بخشهای نگهداری کودکان  بازدید کرده و دقایقی را در جمع این فرزندان سپری نمودند و از تلاش های ارزشمندی که کادر شیرخوارگاه برای نگهداری در حد اعلاء از این کودکان بعمل می آورند قدردانی نموده برای آنان آرزوی غفران الهی و سلامتی و سربلندی نمودند.

 

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۶:۰۶
کد خبر : ۵۳,۷۷۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید