مدیرکل تعاون، کار و رفاه قم: محصولات با کیفیت داخلی می توانند رقیب جدی تولیدات خارجی باشند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم ضمن تقدیر از تلاش مدیران شرکت تکران مبرد در پیشبرد تولید ملی و ساخت محصولات با کیفیت در کشور، به طور دقیق محصولات ایستکول را مورد بررسی قرار داد.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم، مهندس نصراله بازوند، از واحد صنعتی  تکران مبرد بابرند تجاری ایستکول تولید کننده یخچال های سایز کوچک بازدید به عمل آورد و طی نشستی صمیمی با مدیران این  واحد صنعتی به بررسی و رسیدگی به مشکلات و درخواست های آنان پرداخت.

در حین این بازدید که بهروز ارجمند زاده رئیس کانون کارفرمایی استان و ترک زاده آرانی مدیر روابط کار،کاویانی رئیس بازرس کار و محسن خلج بازرس کار،جیریایی رئیس امور بیمه ای و آسیبهای اجتماعی،نیز وی را همراهی می کردند، مهرداد محمدی مدیرعامل، فرایند تولید و ساخت محصولات ایستکول را توضیح داد و دلایل موفقیت های گسترده این شرکت در تولید و توسعه یخچال - فریزرهای سایز کوچک را تشریح کرد.

بازوند نیز با تایید این موضوع، بر دقت تولید کنندگان برای ساخت محصولات با کیفیت تاکید کرد و گفت: گاهی اوقات توجه به نکات ریز برای تولید محصول به طور کامل تولیدات ملی را رقیب اصلی تولیدات خارجی می کند و به سادگی می تواند جایگزین محصولات خارجی در بازار باشد.

شرکت تکران مبرد با بیش از ۴۰ سال سابقه در تولید لوازم خانگی هم اکنون تنها تولید کننده تخصصی لوازم خانگی کوچک در کشور است.

 

 

 

۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۸
کد خبر : ۵۳,۷۹۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید