دیدار رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور با مدیر کل تعاون، کار و رفاه آذربایجان غربی

در راستای تشکیل شرکت تعاونی خوشه فرآوری محصولات باغی استان آذربایجان غربی با رویکرد سیب و انگور رئیس سازمان بسیج مهندسین کشور با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی،  در این دیدار که در محل دفتر مدیر کل برگزار شد مهندس نقی زاده با اشاره به اهمیت بسیج در پیشرفت و آبادانی ایران  اسلامی از همان آغاز برهه تشکیل  این نهاد مقدس گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب هر جای کشور  به کمک نیاز باشد  بسیجیان که بازماندگان شهدا هستند با تمام قدرت و قوت  و بصیرت حضور دارند  و با روحیه جهادی  و همدلی در تمامی صحنه ها حاضر هستند .

وی با ارائه گزارشی از میزان  اشتغال و بیکاری  در  استان  آذربایجان غربی گفت: امروز اهم مشکلات جامعه ما ازجمله بالارفتن سن ازدواج و افزایش پدیده طلاق در نتیجه نبود اشتغال  و بیکاری جوانان  ارزشمند  این مرز  و بوم است  و باید همه ما دست در دست هم دهیم  و با لبیک به منویات رهبر معظم انقلاب  در جهت ایجاد اشتغال برای جوانان کشورمان  گام برداریم و در این راه از تمام نیرو و توان خود بهره بگیریم.

مدیر کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی  استان با اشاره به اهمیت بالای تشکیل تعاونی های مختلف درجهت کاهش بیکاری  و ایجاد اشتغال در میان فارغ التحصیلان  گفت: تعاون بهترین راه برای حل مشکل اشتغال است  و بهترین و موثر ترین راه گریز از معضل بیکاری امروز ایجاد شرکتهای تعاونی است.

مهندس نقی زاده  با اشاره به اتفاق مبارک و میمون تشکیل تعاونی خوشه محصولات باغی آذربایجان غربی با رویکرد سیب و انگور ایجاد این تعاونی را بهترین راه برای حل مشکل باغداران و کشاورزان منطقه در جهت عرضه محصولات تولیدی خود عنوان کرد .

دکتر فضلوی مسئول بسیج مهندسین صنعتی کشور نیز در این جلسه ضمن ابراز رضایت  از فعالیت های بخش تعاون اداره کل تعاون کار ور فاه اجتماعی  استان گفت: امروز  وضعیت  اشتغال در  استان آذربایجان غربی هم به جهت موقعیت استراتژیک و مرزی بودن آن و هم به جهت بحث امنیت منطقه باید بهترین حالت خود را داشته باشد  و این مهم ، میسر نخواهد شد مگر از طریق  ایجاد تعاونی های مختلف که الحمدلله ، استان آذربایجان غربی در این مورد خوب عمل کرده  و موفقیت های چشمگیری در کارنامه خود دارد.

۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۳:۵۸
کد خبر : ۵۳,۸۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید