ششمین جلسه شورای هماهنگی در چهارمحال و بختیاری برگزار شد

ششمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی در استان چهارمحال و بختیاری با حضور معاون و کارشناس دفتر مدیریت عملکرد ، نماینده دفتر اموراستانهای وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی و مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری، مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری و رئیس شورای هماهنگی دستگاههای تابعه ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و دهه امامت و ولایت  و ارائه گزارش از عملکرد شورای هماهنگی اظهارداشت: شورای هماهنگی در راستای همکاری و هماهنگی بین دستگاههای تابعه وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی در استانهای کشور تشکیل شده است که خوشبختانه در شورای هماهنگی ما مدیران دستگاههای زیر مجموعه در این خصوص همیشه همدلی و همراهی درجهت هم افزایی و همفکری لازم را داشته اند .

مهندس جزایری تصریح کرد: دستگاههای تابعه وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی در استان چهارمحال و بختیاری همیشه تلاش نموده و خواهد نمود که بصورت ید واحده ای با هماهنگی و همکاری مطلوب و شایسته در راستای پیشبرد اهداف وزارتخانه حرکت کند و در جهت رسیدن به اهداف از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد که روز بروز شاهد تعاملات بیشتر در بین مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی در استان چهارمحال و بختیاری بوده ایم.

در ادامه جلسه  لطفی معاون دفترمدیریت عملکرد وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی  ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و فرا رسیدن عید قربان  بیان کرد: مقام عالی وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی تأکید داشت که دستگاههای تابعه باید در استانها با تعاملات ،همکاری و همراهی هرچه بیشتر در جهت پیشبرد اهداف وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی گام بردارند و از هیچ تلاشی در جهت همکاری و انسجام گروهی دریغ نشود و با همدلی و وفاق به امورات پرداخته شود.

وی افزود: دفتر مدیریت و عملکرد وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی در راستای ارزیابی عملکرد دستگاههای تابعه بر اساس برنامه های مدون بصورت مستمر بر اساس شاخص های عمومی و اختصاصی اقدام به بازرسی می کند و بر آن اساس دستگاهها و مدیران ارزیابی و ارزشیابی  می شوند که امیدواریم دستگاههای تابعه با حساسیت و با دقت بالا وظایف محوله را انجام دهند که خللی در عملکرد دستگاهها ایجاد نگردد.

معاون دفتر مدیریت عملکرد وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی گفت: دستگاههای تابعه باید بمنظورآگاهی و خدمت رسانی بهینه به مردم  اقدام به راه اندازی پرتال نماید .

در ادامه جلسه مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی استان به بیان پیشنهادات و نظرات خود پرداختند و مصوباتی در این خصوص احصاءگردید.

 

۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۶:۰۵
کد خبر : ۵۳,۸۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید