باتلاش معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی ؛ " سالنامه آماری حوزه بیمه سلامت "منتشرشد

سالنامه آماری حوزه بیمه سلامت وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی سال 93 با همت معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی منتشر شد .
باتلاش معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی ؛ " سالنامه آماری حوزه بیمه سلامت "منتشرشد
به گزارش مرکزروابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی این سالنامه با همت دکتر امیر مجلسی مدیرکل دفتربیمه های سلامت وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی و بهجت شهسواری رئیس گروه شاخص های بیمه درمان ، ارزشیابی و نظارت این وزارتخانه گردآوری شده است . 
 گفتنی است سالنامه مذکور با ارایه اطلاعات و آمار رسمی در حوزه بیمه سلامت قصد دارد حرکت به سمت تصمیم سازی و سیاستگذاری صحیح در این حوزه را تسهیل کند.
همچنین این سالنامه در 9بخش به تفکیک گزارش آماری سازمان تامین اجتماعی، سازمان بیمه سلامت ایران، سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح و کمیته امداد امام خمینی (ره) بر اساس هزینه کرد در دو بخش سرپایی و بستری ارایه می دهد و به مقایسه شاخص های هزینه ای حوزه سلامت در سازمان های بیمه گر پایه و مقایسه این شاخص ها در ایران و سایر کشورهای حوزه مدیترانه شرقی می پردازد.
متقاضیان کتاب های مصوبات شورای عالی بیمه خدمات درمانی کشور به همراه تصویب نامه های هیات وزیران 1394-1383وسالنامه آماری حوزه بیمه سلامت می توانند  با شماره تلفن 64492911 درتماس باشند . 
 
۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۵:۳۶
کد خبر : ۶۴,۴۶۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید