عصر امروز جمعه با حضور دکتر ربیعی برگزار شد؛ نشست مشترک اعضای نظام سلامت / تاکید برکارایی و نقش بیمه سلامت در طرح تحول سلامت / تضمین ارتقاء طرح تحول سلامت و ارتقاء جایگاه نظام سلامت

نشست مشترک اعضای نظام سلامت عصر روز جمعه در محل بیمه سلامت با حضور دکتر ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با موضوع تضمین ارتقاء طرح تحول سلامت برگزار شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در این جلسه که با حضور دکتر علی ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی ،دکتر کبیر مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ، دکتر نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی  و  اعضای هیات مدیره و معاونین و مدیران سازمان بیمه سلامت برگزار شد موضوع بررسی استراتژیهای پیش رو در جهت مدیریت منابع به بیمه سلامت و و به منظور پاسخگویی به مطالبات موسسات طرف قرار داد و نیز  تضمین ارتقاء طرح تحول سلامت و ارتقاء جایگاه نظام سلامت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در این نشست بر بقای طرح تحول سلامت و نیز رفع مسایل و مشکلات طرح تحول سلامت  تاکید شد .
بر پایه این گزارش موضوع کنترل تقاضا از طریق  نظام ارجاع و با ارتقا طرح تحول سلامت ، گاید لاین ها و نیز موضوع  الکترونیکی کردن پرونده ها  از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست به آن پرداخته شد.
 گفتنی است در این جلسه اعضای هیات مدیره و معاونین بیمه سلامت هر یک دیدگاههای خود را در خصوص نظام سلامت ، اتخاذ سازو کارهای مناسب برای برآورد هزینه های سال 95 و چگونگی تامین آن و لحاظ نمودن  آن در سال 96 و تشکیل کمیته کنترل هزینه ها در تمام استانهای سراسر کشور و نیز بحث منابع و مصارف و مسایل این حوزه مطرح و پیشنهاداتی را در این باره ارایه کردند.
دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز با تاکید بر ارتقای طرح تحول سلامت به طرح دیدگاههای خود در این زمینه پرداخت .

 

۴ تیر ۱۳۹۵ ۲۳:۵۹
کد خبر : ۶۴,۴۹۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید