نماینده صندوق جمیعت ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران با قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور بین الملل دیدار کرد

خانم دکتر العداوی نماینده صندوق جمیعت ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران با دکتر محمد تقی حسینی قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور بین الملل دیدار و گفتگو کرد.
نماینده صندوق جمیعت ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران با قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور بین الملل دیدار کرد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این دیدار به درخواست خانم العداوی و با توجه به پایان ماموریت ایشان در جمهوری اسلامی و به منظور خداحافظی انجام پذیرفت.
خانم العداوی با قدردانی از همکاری های صورت گرفته از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به ویژه حمایت های  دکتر حسینی از وی و مجموعه صندوق جمعیت ملل متحد در مدت ماموریت در تهران،  گزارشی از اقدامات و فعالیت های انجام گرفته و در دست اقدام صندوق جمعیت ملل متحد را ارائه کرد.
وی با توجه به اهمیتی که جمهوری اسلامی ایران به موضوع جمعیت و سیاست های جمعیتی قائل است به موضوع سالمندی اشاره کرد و گفت:  این موضوع هر روزه اهمیت بیشتری پیدا می کند و کشورهای زیادی اکنون با موضع سالخوردگی جمعیت روبرو هستند و اتخاذ یک سیاست جمعیتی موثر و همه جانبه نگر اکنون به عنوان یک ضرورت می باشد. وی گفت اهتمام به موقع جمهوری اسلامی ایران به موضوع سالمندی و تشکیل شورای ملی سالمندی و اقداماتی که در دست اجرا دارد، قابل تقدیر است. خانم العداوی ابراز امیدواری نمود که همکاری ها و حمایت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از صندوق یادشده همچنان ادامه پیدا کند.
دکتر حسینی هم حضور خانم العداوی در جمهوری اسلامی ایران را موثر برشمرد و از ایشان قدرانی کرد. دکتر حسینی یادآور شد : حضور شما در ایران اگرچه کوتاه بود اما در ایجاد زمینه و گسترش همکاری موثر و واقع بینانه بین صندوق جمعیت و دستگاههای ملی در جمهوری اسلامی ایران کارآمد و مفید بود. دکتر حسینی ابراز امیدواری کرد که با خاتمه ماموریت خانم العداوی همکاران وی همین فضای مثبت همکاری ایجاد شده بین صندوق و دستگاههای ملی را حفظ کنند.  دکتر حسینی برای نماینده صندوق جمعیت ملل متحد در ماموریت آینده وی آرزوی موفقیت نمود.
در انتهای جلسه هدیه ای به رسم یادبود از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به خانم العداوی تقدیم گردید.

۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۷:۲۷
کد خبر : ۶۴,۶۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید