معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت کار: نمایشگاه قرآن امسال متناسب با شأن قرآن است

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: «نمایشگاه قرآن امسال به طرز قابل توجهی از لحاظ مکان و کمیت برگزاری، توفیقات و پیشرفت‌های چشمگیری متناسب با شأن قرآن پیدا کرده است.
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت کار: نمایشگاه قرآن امسال متناسب با شأن قرآن است

محمدمهدی حیدریان، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفت‌و‌گو با ستاد خبری بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با تأکید بر اینکه نمایشگاه امسال به طرز قابل توجهی از لحاظ مکان و کمیت برگزاری توفیقات و پیشرفت‌های چشمگیری متناسب با شأن قرآن پیدا کرده است، ادامه داد: برای این دوره از نمایشگاه شعاری با عنوان «به سوی فهم قرآن» در نظر گرفته شده است که نشان از نوع نگرش قرآنی مسوولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارد.

حیدریان با تأکید بر اینکه شعار مبارکی برای این دوره از نمایشگاه قرآن انتخاب شده است، تصریح کرد: الزامی است که امسال را با تمرکز بر تلاش به منظور ایجاد زمینه‌های فهم بیشتر نسبت به معانی قرآن در تمامی مخاطبان بتوانیم کاری با مشارکت تمامی ارگان‌ها و اقشار مختلف مردم انجام بدهیم

وی به فعالیت‌های قرآنی وزارت تعاون در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم نیز اشاره کرد و افزود: این وزارتخانه امسال برای اولین بار به دلیل اینکه از بچه‌های مهدکودک تا فعالان حوزه کار و تلاش و بازنشستگان را تحت پوشش دارد، کمیته مشترک فعالیت‌های قرآنی را تشکیل داده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: این کمیته طلیعه‌ای برای منسجم و همسو کردن فعالیت‌های قرآنی از سطح و سن مهدکودک تا بازنشستگان است که شروع اولیه آن را از نمایشگاه داشته‌ایم و در تلاش برای حرکت در این مسیر هستیم.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از ٢۴ خرداد تا ٨ تیر مصادف با ٧ تا ٢٢ ماه رمضان به مدت ١۶ روز از ساعت ١٨ تا ٢٣: ٣٠ واقع در مصلی تهران برگزار می‌شود.

۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۷:۴۴
کد خبر : ۶۴,۶۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید