نشست مشترک نمایندگان استان آذربایجان شرقی درمجلس با دکتر ربیعی

نشست نمایندگان استان آذربایجان شرقی درمجلس شورای اسلامی با دکترعلی ربیعی وزیرتعاون،کارورفاه اجتماعی برگزارشد .
نشست مشترک نمایندگان استان آذربایجان شرقی درمجلس با دکتر ربیعی

به گزارش مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون،کارو رفاه اجتماعی این نشست درمجموعه فرهنگی ورزشی تلاش و با حضور معاونان دکترربیعی ، روسای سازمان های تابعه وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی ومدیران کل این وزارتخانه در استان آذربایجان شرقی برگزارشد .

برپایه این گزارش در این نشست علاوه بر استاندار ،  نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از حضورو تعامل دکترربیعی و معاون امورمجلس ، حقوقی و استان های وی اظهارکردند : هم سویی ، همکاری و تعامل ما با مجموعه وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی بسیار قوی است و نمایندگان مجلس به آسانی می توانند موضوعات خود را با وزیرتعاون،کارروفاه اجتماعی درمیان بگذارند .

حاضران در گفت و گوی صمیمانه با دکترربیعی اظهارکردند : مدیران استانی وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی درآذربایجان شرقی  تلاش بسیار زیادی انجام داده اند و با وحدت، صمیمیت و همدلی تمام امور را پیگیری کرده اند .

نمایندگان استان آذربایجان شرقی دراین نشست  اذعان کردند که مردم استان  ذاتا کاری و فعال هستند و به همین دلیل نرخ اشتغال دراین استان نرخی بالا و قابل قبول است .

گفتنی است در این نشست  نقطه نظرات و پیشنهادهای نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی در زمینه  مسایل این استان  در حوزه های مختلف با وزیرتعاون،کارورفاه اجتماعی درمیان گذاشته شد.

 

۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۳:۲۲
کد خبر : ۶۵,۰۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید