برگزاری چهارمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاههای اجرایی زیر مجموعه وزارت تعاون در خراسان رضوی

چهارمین جلسه شورای هماهنگی مدیران زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان رضوی در سال 95 در محل سالن جلسات اداره کل تامین اجتماعی استان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمـومی اداره کل تعـاون، کـار و رفـاه اجتمـاعی خراسان رضوی ، در ابتداء این جلسه مهندس احمدی رئیس شورای هماهنگی  و مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  استان گزارشی از نتایج و رتبه های کسب شده توسط دستگاههای زیر مجموعه استان در سال 1394 در سطح کشور  در خصوص فضاهای عمومی ادارات کل در جریان حضور تیم ارزیابی وزارت متبوع ارائه نمود.

وی در ادامه ضمن تقدیر از مدیران بانک رفاه کارگران ، بانک توسعه تعاون و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان که موفق به کسب رتبه برتر شدند و همچنین اعلام حضور مجدد تیم ارزیابی در آبان ماه سال جاری در استان بر پیگیری و اصلاح امور دستگاه هایی که عملکرد ضعیف تری داشته اند تاکید کرد .

مهندس احمدی خاطر نشان کرد: با توجه به حضورکمیسیون اجتماعی مجلس در استان،کلیه مدیران دستگاه های اجرایی ضمن حضور کامل در ادارات،آمادگی لازم جهت پاسخگویی و ارائه عملکرد درحوزه خود را داشته باشند.

احمدی  همچنین افزود : از کلیه پتانسیلهای بالقوه و بالفعل موجود بمنظور تاثیرگذاری مطلوب در زمینه ماموریتها ، برنامه ها و اقدامات در جهت اهداف وزارتخانه استفاده گردد و مدیران  دستگاههای اجرایی استان تعامل مثبت ، سازنده  و اثربخش و مبتنی بر برنامه با کلیه مقامات استانی داشته باشند .

وی همچنین تصریح کرد : کلیه برنامه ریزیها وفعالیتها می بایست بصورت هدفمند و با محوریت تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال 95 تدوین و اجرا گردد.

احمدی گفت :جلسات کارشناسی برگزارشده شورای هماهنگی استان که در آن موضوع ویژه ای مورد بررسی و اظهار نظر کارشناسی صورت می گیرد بسیار مفید وسازنده بوده و اثرات انکار ناپذیری را در راستای  هماهنگی و هم افزائی بیشتر دستگاههای اجرائی زیرمجموعه وزارتخانه دراستان به دنبال خواهد داشت .

رئیس شورای هماهنگی مدیران دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون ، کارو رفاه اجتماعی در استان در پایان تاکید کرد : رویکرد ما در کلیه اقدامات و تحولات حفظ  و تثبیت اشتغال موجود ، ایجاد بسترهای مناسب برای خلق فرصتهای جدید شغلی و تلطیف فضای کار برای کارگر و کارفرما بالاخص در شهرستانها است و این مهم تنها در سایه همدلی ، مشارکت و بهره جستن از تمامی ظرفیتهای موجود در استان امکان پذیر خواهد بود .

در ادامه جلسه پیگیری مصوبات جلسه قبل انجام و دستورات لازم توسط ایشان داده شد  . سپس مدیران کل  نقطه نظرات  و پیشنهادات و مسائل پیرامون دستگاه خود را بیان  نمودند .

شایان ذکر است از مصوبات این جلسه می توان از ارسال اطلاعات و معرفی نماینده تام الاختیار هرکدام از دستگاه های اجرایی در خصوص تحقق عملی اقتصاد مقاومتی به دبیرخانه شورای هماهنگی به منظور برگزاری جلساتی با ستاد اقتصاد مقاومتی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی جهت اعلام نتایج بصورت ماهیانه و در قالب مصوبات این شورا به وزارت متبوع  همچنین اعلام  طرح ها و پروژه های قابل واگذاری ، همراه برنامه واگذاری مشخص شده در راستای برون سپاری و کوچک سازی دولت و تقویت بخش خصوصی و ایجاد اشتغال مفید و رضایتمندی ارباب رجوع توسط  کلیه اعضای شورا را می توان نام برد .

۲۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۵:۵۵
کد خبر : ۶۵,۳۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید