وزیر کار در خرم‌آباد: مسئولیت درمان بیش از ۴۰ میلیون ایرانی برعهده تامین اجتماعی است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید براینکه سازمان تامین اجتماعی مسئولیت درمان بیش از ۴۰ میلیون ایرانی را برعهده دارد، گفت: فرانشیز در مراکز درمانی تأمین اجتماعی کشور صفر است و کسی فرانشیزی پرداخت نمی‌کند.

دکترعلی ربیعی صبح امروز در حاشیه افتتاح اورژانس بیمارستان تأمین اجتماعی خرم‌آباد در جمع خبرنگاران اظهارداشت: یکی از اصول اقتصاد مقاومتی کاهش نابرابری‌ها است که در این راستا لرستان از جمله استان‌هایی است که باید نابرابری‌های درمانی آن را کم کنیم.

وی افزود: سالانه 300 میلیارد تومان مابه تفاوت دریافتی و هزینه در استان لرستان تزریق می‌شود که امیدواریم فاصله نابرابری‌هایی سال‌های گذشته را بتوانیم جبران کنیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه امروز همزمان مرکز نگهداری نوزادان در دورود و ازنا را به بهره‌برداری رسید، عنوان کرد: در این سفر توانستیم 6 مرکز درمانی و رفاهی بخش تأمین اجتماعی استان در سطح افتتاح کنیم.

وی به گسترش بخش اورژانس بیمارستان تأمین اجتماعی خرم‌آباد اشاره کرد و گفت: تخت‌های اورژانس به‌قدر کافی گسترش پیدا کرد به‌طوری که 22 تخت جدید در اورژانس اضافه شد.

ربیعی با اشاره به افتتاح مرکز سالن ورزشی تأمین اجتماعی خرم‌آباد، عنوان کرد: کارهای انجام شده در لرستان بخشی از برنامه‌های ما است که امیدارویم به مرور بتوانیم بخش درمان را در استان به نحوی رضایت بخش جلو ببریم و مردم مشکلی نداشته باشند.

وی اظهارداشت: 80 بیمارستان و 270 مرکز درمانی در کشور داریم که در این بیمارستان‌ها و مراکز بخشی از خدمات درمانی به‌صورت مستقیم به مردم ارائه می‌شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر اینکه سازمان تامین اجتماعی مسئولیت درمان بیش از 40 میلیون ایرانی را برعهده دارد، افزود: فرانشیز در مراکز درمانی تأمین اجتماعی کشور صفر است و کسی فرانشیزی پرداخت نمی‌کند.

۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۵:۲۵
کد خبر : ۶۵,۴۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید