مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور: سالانه ‌۱۰۰ میلیون سرویس سرپایی و یک میلیون خدمات بستری به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی ارائه می‌شود‌

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور گفت: سالانه ‌۱۰۰ میلیون سرویس سرپایی و یک میلیون خدمات بستری به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی ارائه می‌شود‌.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور: سالانه ‌۱۰۰ میلیون سرویس سرپایی و یک میلیون خدمات بستری به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی ارائه می‌شود‌

دکتر سید تقی نوربخش صبح امروز در مراسم افتتاح اورژانس جدید بیمارستان تأمین اجتماعی خرم‌آباد اظهار داشت: امیدواریم عرصه‌های خدمت‌رسانی و بخش درمان را در سفر به استان لرستان توسعه دهیم.

وی افزود: همزمان با هفته تأمین اجتماعی و در سفری که به استان لرستان داریم 6 پروژه به بهره‌برداری رسید که در این پروژه‌ها 3 راهبرد اصلی دولت وجود دارد.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور تصریح کرد: راهبرد اول دولت این است که عدالت در کارهای خدمات تأمین اجتماعی وجود داشته باشد که در این پروژه‌ها که در مناطق دورافتاده پلدختر،نورآباد و دورود شاهد بهره‌برداری آن بودیم می‌توان عدالت را در حوزه خدمات شاهد بود.

نوربخش خاطرنشان کرد: راهبرد دوم دولت این است که دولت قولی نمی‌دهد مگر اینکه کار کارشناسی و برنامه‌ریزی مناسب در آن صورت بگیرد تا بتوان آن را در موعد مقرر افتتاح کرد.

وی عنوان داشت: راهبرد سوم دولت این است که ما فقط به دنبال افتتاح پروژه‌ها نیستیم بلکه به کیفیت پروژه‌ها هم توجه داریم.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور با بیان اینکه سالانه حدود 100 میلیون سرویس سرپایی و یک میلیون خدمات بستری به بیمه‌شدگان ارائه می‌شود، گفت: این میزان خدمات در مجموع یک‌سوم خدمات ارائه شده به کل مریض‌های کشور است و این در حالی است که تأمین اجتماعی فقط 10 درصد از تخت‌های کشور را دارد.

نوربخش اظهار داشت: در شرایط کنونی سازمان تأمین اجتماعی بدون اینکه باری بر دوش دولت بگذارد وظیفه خود را انجام می‌دهد.

وی افزود: در استان لرستان حدود 1300 نفر پرسنل کارکنان تأمین اجتماهی هستند که در راستای معیشت آنها امروز سالن ورزشی چند منظوره افتتاح شد.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور خاطرنشان کرد: دولت آقای روحانی دولت راستگویان است و آنچه به مردم وعده می‌دهد را عملی می‌کند.

نوربخش تصریح کرد:‌ با وجود همه فشارهای اقتصادی موجود دولت یازدهم به قول‌های خود عمل می‌کند و یقیناً با تدبیر دولت و موفقیت در برجام آینده بسیار خوبی پیش‌روی اقتصاد کشور و معیشت مردم است و مردم عزیزما با صبر از این دوره عبور خواهند کرد.

۳۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۹:۵۷
کد خبر : ۶۵,۴۶۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید