وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: اقتصاد مقاومتی تنها راه نجات کشور از وضع موجود است

دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امشب در سفر خود به استان گلستان، اقتصاد مقاومتی را تنها راه نجات کشور از وضع موجود دانست.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: اقتصاد مقاومتی تنها راه نجات کشور از وضع موجود است
دکتر علی ربیعی امشب در کارگروه اقتصاد مقاومتی استان گلستان  با تبریک هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: ارزش‌های نهفته‌ای در دفاع مقدس وجود دارد که هیچ‌گاه آن را درک نکرده‌ایم.
وی ادامه داد: امروز ما نعمت هشت سال دفاع مقدس را با تمام وجود احساس می‌کنیم زیرا در جنگ کسانی بودند که دیده نشدند اما کارهای بسیار بزرگی را انجام دادند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: اخلاق به عنوان یک اصل در دفاع مقدس بود و امروز همه ما باید از لحظه لحظه دوران دفاع مقدس درس بگیریم و آن را در کارهایمان اجرایی و به آینده منتقل کنیم.
وی ادامه داد: در راستای اقتصاد مقاومتی اقدامات بسیار خوبی را اجرا کردیم و معتقدیم برجام در راستای اقتصاد مقاومتی در کشور بوده است.دولت معتقد است که اقتصاد مقاومتی تنها راه نجات کشور از وضع موجود است. 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطر نشان کرد: یکی از راه های اجرای اقتصاد مقاومتی ایجاد تعامل در بازار بین المللی است که برجام یه این اصل کمک بسیار کرده است.
دکتر ربیعی بیان کرد: در این مدت تلاش کردیم که یک امنیت اقتصادی را در کشور ایجاد کنیم که خوشبختانه با ثابت نگه داشتن نرخ ارز، این مهم تحقق یافته است.
وی اضافه کرد: در دولت تدبیر و امید از تصمیمات ناگهانی و بدون برنامه خودداری شده است و گره ها را یک به یک با برنامه و اقدامات موثر باز می کنیم. 
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: ثبات در اقتصاد و آرامش در جامعه مقدمه برقراری اقتصاد مقاومتی است و دولت در این زمینه موفق بوده است. ربیعی گفت: اجرای طرح های پوشش بیمه ای، کمک به بهبود معیشت مستمری بگیران و اجرای طرح های اشتغالزا مسایلی بوده که هر کدام انرژی بالایی را از وزارتخانه گرفته است.
وی افزود: تصمیم داریم تا مسکن مهر را با جدیت به پایان برسانیم و در حال حرکت به این سمت هستیم که خانواده های افراد معلول دارای منزل مسکونی شوند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در ربع اول سال آینده پروژه خانه دار شدن افراد دارای دو معلول و بیشتر تکمیل خواهد شد.
دکتر ربیعی افزود: یکی از مسایل بسیار مهمی که باید در کشور و بخصوص استان گلستان به آن توجه کنیم فقرزدایی و توانمندسازی افراد است که بهترین راهبرد این موضوع، تعیین سند اشتغال و طرح و تصویب آن در شورای عالی اشتغال است. 
وی درپایان ابراز کرد: در حال حاضر نیاز داریم در کشور بیش از وضعیت موجود کار و تلاش کنیم زیرا اگر تلاش نکنیم نسل های آینده ما دچار مشکل خواهند شد.
  
 
 
۸ مهر ۱۳۹۵ ۲۳:۵۷
کد خبر : ۶۸,۷۶۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید