95 درصد پروژه های مسکن مهر در استان اصفهان تحویل متقاضیان شده است

مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در همایش مسکن مهر استان مطرح کرد: تاکنون 95 درصد پروژه های مسکن مهر اصفهان به مردم تحویل شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، علیرضا تیغ ساز در همایش تعاونی های مسکن مهر استان اصفهان مطرح کرد: پروژه مسکن مهر در سال 86 با 32 هزار و 994 متقاضی واجد شرایط ودر قالب 300 شرکت تعاونی دراصفهان کلید خورد.
وی با مروری بر کلیه اقدامات انجام شده از تخصیص زمین تا ساخت واحد های مسکن مهر افزود: در حال حاضر 32 هزار و 120 واحد مسکن مهر به متقاضیان تحویل شده که این رقم معادل 95 درصد از کل پروژه های مسکن مهر استان است.
تیغ ساز در خصوص 5 درصد باقیمانده از این پروژه ها توضیح داد: مدیران شرکت های تعاونی و مدیران دستگاه های دولتی انرژی و زمان زیادی را صرف حل مسایل این واحدها و به اتمام رساندن کل پروژه در استان نموده اند.
تیغ ساز درخصوص پراکندگی پروژه های مسکن مهر گفت: این پروژه ها درکلیه شهرستانها انجام شده است و از مجموعه های 120 واحدی تا مجموعه های7 الی 8 هزار واحدی که مربوط به شهر اصفهان است را شامل می شود.
مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین گفت: واحد های مسکن مهر از لحاظ کیفیت ساخت و ساز از وضعیت مناسبی برخوردار هستند.
تیغ ساز درخصوص قیمت تمام شده واحد های مسکن مهر استان گفت: قیمت تمام شده برای واحدهای مسکن مهر استان به صرفه تر از سایر پروژه های ساختمانی بوده است. 
وی با بیان اینکه پروژه مسکن مهر دولتی نبوده و در قالب شرکت های تعاونی مردمی است افزود: در خصوص افزایش و یا تعدیل قیمت های تمام شده مسکن مهر تنها مراجع قضایی می توانند اظهار نظر نمایند.
این مقام مسئول افزود: توافق هیئت مدیره شرکت های تعاونی با پیمانکاران در قیمت تمام شده برای پروژه ها روش بهتر و سریع تری برای طی کردن سایر مراحل است .
وی تأکید کرد: مدیران شرکت های تعاونی لازم است نسبت به انجام اقدامات دقیق در راستای حل مشکلات پروژه ها و متقاضیان با سرعت عمل و دقت بیشتری اقدام کنند.
در ادامه این همایش حاضرین نسبت به مطرح کردن مسایل خود را با کارشناسان مسکن مهر و امور مالیاتی استان مطرح نمودند و پیشنهادات خود را در راستای حل مسایل عمومی واحدهای مسکن مهر ارائه کردند.
این همایش یک روزه در سالن شهید بهشتی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و باهمت اتحادیه مسکن مهر استان و با حضور مدیران 295 شرکت تعاونی مسکن مهر برگزار شد.

۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۶:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
کد خبر : ۷۷,۴۸۵