رئوس برنامه های هفته کارگر در یزد اعلام شد

شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد به ریاست محمد حسین ریاحی، مدیر کل و رئیس شورای هماهنگی و با حضور مدیران دستگاههای عضو، رئیس بسیج کارگری استان و تشکلات کارگری و کارفرمایی، پیرامون برنامه های اجرایی هفته کارگر در یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی با موضوع بررسی برنامه های هفته کارگر تشکیل شد.
در این جلسه دکتر ریاحی ضمن گرامیداشت اعیاد ماه رجب، بر هرچه با شکوه تر برگزار شدن برنامه های هفته کارگر تاکید کرد و گفت: هر ساله از 5 لغایت 11 اردیبهشت ماه به نام هفته کارگر نامگذاری شده،‌که ما باید در این هفته بیش از قبل به مقام شامخ کارگران ارج نهیم و از همت والای این عزیزان با برگزاری مراسم باشکوه و درخور شان تجلیل بعمل آوریم.
وی ضمن اشاره به شعار امسال که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال نامگذاری شده است افزود: در اقتصاد پایدار و مقاومتی این دو رکن اساسی(تولید – اشتغال) را باید مد نظر قرار دهیم و این موضوع محقق نمی شود مگر با همت و تلاش کارگران عزیز و توجه کارفرمایان به ایجاد محیطی آرام و با نشاط برای کارگران که نتیجه آن افزایش بهره وری و اثربخشی در تولید خواهد بود.
در ادامه علی محمد دهقانی دبیر اجرایی خانه کارگر استان به ارائه گزارشی از عناوین روزها و برنامه های پیشنهادی این نهاد پرداخت.

دیگر اعضای شورای هماهنگی نیز رئوس برنامه های خود در این هفته را برای حاضرین ارائه نمودند.
گفتنی است حضور جمعی از کارگران و گل افشانی قبور مطهر شهید محراب دیارمان آیت الله صدوقی (ره) و شهدای کارگر استان، دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد، برگزاری جشنواره تجلیل از کارگرانو کارگروه های نمونه، گردهمایی زنان کارگر استان، همایش بزرگداشت روزجهانی کارگر و ایمنی، حفاظت و بهداشت کار از اهم برنامه اجرایی شورای هماهنگی در هفته کارگر سال جاری است.

۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۶:۰۰
روابط عمومی اداره کل |
کد خبر : ۷۷,۴۹۲