آغاز ثبت نام دوازدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان البرز در سال 1396

ابراهیم شادمهر ،مدیر کارآفرینی واشتغال اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان البرز از آغاز ثبت نام دوازدهمین جشنواره امتنان ازکارآفرینان برتراستان البرز در سال 1396خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز؛ ابراهیم شادمهر هدف از برگزاری جشنواره امتنان از کارآفرینان را اشاعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی، تاکید بر خلاقیت و نوآوری در کسب و کار، ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری، شناسایی کارآفرینان در سراسر کشور و انتخاب برترین آنها و معرفی به عنوان الگو به آحاد جامعه خصوصا جوانان، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های مختلف اقتصادی در بخش صنعت، کشاورزی و خدمات، ایجاد نشاط و رقابت در فضاهای کسب و کار، هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور و ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی و تقویت نقش کارآفرینان در نظام تصمیم سازی کشور و سایر موارد عنوان کرد.

مدیر کار آفرینی و اشتغال اداره کل تعاون،کار و رفاه استان با اعلام تاریخ ثبت نام در این جشنواره گفت: ثبت نام از روز شنبه مورخ 11شهریور ماه سالجاری آغاز و تا پایان روز سه شنبه مورخ 11 مهرماه سالجاری ادامه خواهد داشت .

وی اعلام کرد: تمامی صاحبان کسب و کار دارای نوآوری و خلاقیت و افراد و شرکتهایی که واجد شرایط کارآفرینی هستند، می توانند در مهلت اعلام شده به آدرس اینترنتی www.karafarinanebartar.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام و تکمیل فرمهای مربوطه و ارسال مستندات اقدام نمایند.

وی یادآور شد : همچنین متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به دبیر خانه این جشنواره در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز واقع در کرج-آزادگان ، بلوار امام رضا(ع)، خیابان اردلان سوم، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز، طبقه سوم، مدیریت توسعه اشتغال و کارآفرینی مراجعه و یا با شماره تلفن 32128000 داخلی 458 تماس بگیرند.

شادمهر خاطر نشان کرد: کارآفرینان برتر در سه بخش اقتصادی صنعت، کشاورزی و خدمات استان انتخاب و پس از معرفی در جشنواره استانی، در صورت داشتن شرایط لازم و پس از بررسی کارشناسان وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی به جشنواره ملی امتنان از کارآفرینان برتر کشور معرفی خواهند شد.

وی در خصوص اهمیت فعالیتهای کارآفرینان در توسعه اشتغال و رونق تولید در کشور بر این مطلب که کارآفرینان پیشگامان نوآوری و تحول بوده و با تشخیص فرصت ها  ارزش آفرینی می کنند، تاکید کرد و گفت :  کارآفرینان با رفتار نوآورانه خود رشد مستمر برای کسب و کار و پویایی برای اشتغال و اقتصاد کشور را به همراه می‌آورند.

 

۱۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۵:۰۴
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۸۵,۰۹۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید