نخستین دوره مسابقات کشوری تواشیح جامعه کار، تلاش کشور با تقدیر از برگزیدگان به کار خود پایان داد

با حضور مدیر کل امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نخستین دوره مسابقات کشوری تواشیح جامعه کار، تلاش کشور با معرفی گروه های برگزیده و تقدیر از آنها به کار خود پایان داد.
به گزارش مرکز روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نخستین دوره مسابقات کشوری تواشیح جامعه کار، تلاش کشور که به همت اداره کل امور فرهنگی در مجتمع رفاهی لاله ارومیه به مدت دو روز برگزار شد، با حضور بی نظیر جلالی مدیر کل امور فرهنگی، رضا نقی زاده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی و جمعی از مدیران استانی و پس اعلام نتایج  توسط هیات داوران و تقدیر از برگزیدگان پایان یافت.
بی‌نظیر جلالی مدیر کل دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آیین اختتامیه این دوره از مسابقات با تشکر از مسوولین استان آذربایجان غربی و شرکت کنندگان این مسابقه گفت: می خواهیم این مسابقات هر ساله ادامه داشته باشد تا بتوانیم فرهنگ اسلامی و ایرانی را در جامعه کار و تلاش و تولید بیشتر ترویج دهیم.
وی سطح مسابقات را بسیار بالا ارزیابی کرد و افزود: امیدوارم با هم افزایی و کمک به یکدیگر همه افراد جامعه کار و تلاش و تولید به صورت یکسان در این مسابقات شرکت کنند . 
در نخستین دوره مسابقات کشوری تواشیح جامعه کار، تلاش و تعاون کشور 22 گروه 5 تا 7 نفره از سراسر کشور به مدت دو روز با یکدیگر به رقابت پرداختند و هیات داوران گروه های برتر را انتخاب کردند. 
 
در این دوره از مسابقات گروه "العباد" از استان خوزستان حایز رتبه اول شد و رتبه دوم به صورت مشترک به گروه "تسنیم" از استان آذربایجان غربی و گروه "معراج" از استان قم تعلق گرفت و گروه "نجم الهدی" از استان لرستان سوم شد. 
شایان است از گروه روشندلان سازمان بهزیستی کشور نیز تقدیر شد.
لوح های تقدیر و جوایز نقدی برگزیدگان توسط بی‌نظیر جلالی مدیر کل دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اهدا شد . 
رتبه اول :
گروه "العباد" استان خوزستان
نصر الله برنجی 
صادق بیت شیعه 
خلیل سعیدی 
حسین مقیمی 
مرتضی طرفی 
رعد آلو غبیشی
 
رتبه دوم 
گروه "تسنیم" استان آذربایجان غربی
سجاد علیپور
بهزاد رحیمی 
حافظ علیزاده 
نعمت علی قره خانی 
علی فرجپور
گروه "معراج" استان قم 
سید محمد موجانی
مهدی غریبی 
محمد حسین فراوانی 
امیر بهادر رحمانی 
علیرضا محمودی
 
رتبه سوم 
گروه "نجم الهدی" استان لرستان
سید عباس پور هاشمیان
محمد حسین نظری کرمانشاهی 
محمد آشوری 
عباس کرمی 
وحید کرمی 
امین رسولی
۱۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۴:۴۹
کد خبر : ۹۱,۸۲۴