دکتر ربیعی وارد تبریز شد/ افتتاح پروژه های رفاهی و اجتماعی از مهمترین برنامه های وزیر کار در سفر به استان آذربایجان شرقی

دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیش از ظهر امروز وارد شهر تبریز در استان آذربایجان شرقی شد .
دکتر ربیعی وارد تبریز شد/ افتتاح پروژه های رفاهی و اجتماعی از مهمترین برنامه های وزیر کار در سفر به استان آذربایجان شرقی

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، دکتر علی ربیعی پیش از ظهر امروز از طریق فرودگاه شهید مدنی تبریز وارد استان شد و مورد استقبال مجید خدابخش استاندار آذربایجان شرقی ، میر احد حسینی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تبریز ، زهرا ساعی نماینده تبریز در مجلس و سید حمزه امینی نماینده مردم هشترود در خانه ملت قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در این سفر یک روزه، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با امام جمعه شهر تبریز و استاندار آذربایجان شرقی دیدار  و گفت وگو خواهد کرد.
 
همچنین افتتاح پروژه‌های آسایشگاه معلولان هشترود و اورژانس اجتماعی از برنامه‌های پیش‌بینی شده در سفر به استان آذربایجان شرقی است .
گفتنی است: شرکت در نشست مشترک اعضای شورای اشتغال استان و گفت و گو با تشکل های کارگری و کارفرمایی و نیز خیرین بهزیستی از دیگر برنامه های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر  یک روزه به استان آذربایجان شرقی است.

۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۳:۱۲
کد خبر : ۹۲,۰۰۸