وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در فراهان: لازمه رشد شهرها شکل‌گیری کانون‌های توسعه و کارآفرینی شهری است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: لازمه رشد و پیشرفت شهرها شکل‌گیری کانون‌های توسعه و کارآفرینی در این شهرها است.
دکتر علی ربیعی در شورای اداری استان مرکزی که در شهرستان فراهان برگزار شد اظهار داشت: دولت "روحانی" دولت کم حرف و دولتی با صدای کوتاه و شنوا بود اما این کم حرفی سبب نشنیدن حرف مردم نیست بلکه نیازهای مردم بیشتر شنیده می‌شود و کمتر سخن گفته می‌شود.
 
وی افزود: نمانیده  شهرستان فراهان در مجلس ویژگی‌های شاخصی دارد که سبب شده این شهرستان‌ها برای ما در عدد و رقم در میان سایر حوزه‌ها نمونه باشند.
 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: سه شهر تفرش، فراهان و آشتیان ظرفیت‌های انسانی خوبی دارند و ما در این سه شهر نیروی باسواد و خوب داریم که جای رشد بسیار مشاهده می‌شود که این موضوع به ما کمک زیادی در راستای پیشرفت می‌کند.
 
دکتر ربیعی بیان کرد: نزدیکی دیدگاه‌ها میان  مسئولان استان مرکزی کمک زیادی به برطرف‌سازی مسائل موجود می‌کند و گفتنی است که هیچ شهری رشد نکرده مگر اینکه همه در آن متحد بوده‌اند و کانون‌های توسعه و کارآفرینی شهری شکل گرفته  است.
 
وی ادامه داد: کانون کارآفرینی شهر باید دلسوز باشند تا شهر رشد کرده و مسائل و مشکلات آن برطرف شود که در این شهرستان هم باید کانون‌های کارآفرینی و توسعه گسترش یابد.
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ۱۵:۲۴
کد خبر : ۹۲,۲۰۲