دیدار نماینده مردم لردگان در مجلس با مدیرکل تعاون، کار و رفاه چهارمحال و بختیاری

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل، معاونین و کارشناسان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری  گزارش مبسوطی از وضعیت و عملکرد اداره کل در دولت تدبیر و امید ارائه کرد و گفت: خوشبختانه با همت همکاران علیرغم محدودیت ها عملکرد مثبت و قابل قبولی در تحقق عملکرد در استان و در کشور داشتیم .
مهندس جزایری در ادامه با اشاره به مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی و تعاونی ها  از جمله عدم وجود مشوقها و تسهیلات بانکی عنوان نمود: یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی، مردمی کردن اقتصاد است که با ایجاد تعاونی های جدید و اشتغال پایدار به رفاه مورد نظر جامعه برسیم و این مهم حمایت همه جانبه نمایندگان را می طلبد.
وی گفت: در سال جاری نیز در راستای منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) نهایت سعی و تلاش را در مجموعه اداره کل به عمل آوردیم تا بتوانیم نقش خود را در زمینه شکوفایی اقتصاد که از دغدغه های ما و مسئولین می باشد، ایفا نماییم.

در ادامه نماینده مردم  لردگان در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خرسندی از گزارش ارائه شده توسط مدیرکل افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  نقش مهمی در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) اعلام گردیده دارد.

دکتر خالدی در خصوص رفع مشکلات اقتصادی و اشتغال استان که دغدغه اصلی مجمع نمایندگان و مسئولین استان می باشد به همراهی و هماهنگی هرچه بیشتر مدیران استانی با مجمع نمایندگان تاکید نمود وگفت؛ مجمع نمایندگان استان در خصوص تسریع و رفع مشکلات پیش روی تولید و اشتغال استان اعلام آمادگی می نماید و همچنان پیگیر اجرای برنامه های پیش رو در جهت ایجاد اشتغال را دارد.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت تولید در ایجاد اشتغال پایدار اظهار کرد: باید از تولید کنندگان در استان حمایت جدی شود تا بتوانیم به مسئله ایجاد اشتغال پایدار و رفع معضل بیکاری در استان دست بیابیم.

گفتنی است: این دیدار در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با حضور مدیرکل معاونین، روساء و کارشناسان ستادی استان تشکیل شد.۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۳:۲۴
کد خبر : ۹۲,۳۳۸