سیزدهمین جلسه کارشناسی تسهیلات سفر ریاست جمهوری در کرمانشاه برگزار شد

سیزدهمین جلسه کارشناسی تسهیلات سفر ریاست جمهوری با حضور مدیریت اشتغال و کارآفرینی، دستگاه های اجرایی و بانکهای عامل استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، مختار احمدی مدیریت اشتغال و کار آفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در این جلسه گفت: جلسه کارشناسی  ذیل جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان برگزار که طی آن پرونده طرح های متقاضی تسهیلات که از سوی دستگاههای اجرایی و بانک های عامل به دبیرخانه ارسال میگردد، بررسی می شود.

وی ادامه داد: در پی سفر ریاست جمهوری به استان کرمانشاه مبلغ دو هزار و پانصد میلیارد ریال تسهیلات به استان کرمانشاه تخصیص داده شد که این مبلغ در بین بانکهای عامل استان جهت ارایه به متقاضیان با بررسی کارشناسانه طرح انعقاد قرار داد و پرداخت خواهد شد.

معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه تصریح کرد: از مبلغ اختصاص یافته در جهت رونق اشتغال به استان تا کنون مبلغ 570 میلیارد ریال انعقاد قرار داد صورت گرفته و مبلغ 470 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضان پرداخت شده است.

گفتنی است: در این جلسه کارشناسی تسریع در پیگیری و روند پرونده متقاضیان دریافت تسهیلات مورد تاکید قرار گرفت و در ادامه دستگاههای اجرایی و بانکهای عامل در خصوص هر یک از پرونده ها نظرات کارشناسی خود را مطرح نمودند.

 

۲۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۱۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۹۲,۳۸۸
کلیدواژه ها: جلسه کارشناسی تسهیلات سفر کاروان تدبیر و امید به کرمانشاه