رییس گروه فناوری اطلاعات اداره کل تعاون قم خبر داد: آغاز به کار سامانه یکپارچه چند دبیرخانه‌ای نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها در قم

رییس گروه فناوری اطلاعات و بودجه وتحول اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم از آغاز به کار سامانه یکپارچه چند دبیرخانه‌ای نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها در استان قم خبر داد.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم  محمد زعیمی یزدی  تصریح کرد: مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت متبوع  در راستای ایجاد و فراهم کردن زمینه مشارکت کارکنان در تصمیم‌گیری‌های مدیریتی و نیز جهت اجرای ماده(۲۰) قانون مدیریت خدمات کشوری مبنی بر استقرار نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها، اقدام به راه‌اندازی سامانه یکپارچه چند دبیرخانه‌ای نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها در حوزه‌های ستادی، واحدهای اجرایی و سازمانهای وابسته کرد.

این مقام مسئول گفت: وزارت متبوع در خصوص این سامانه  دوره‌های آموزشی با استفاده از اساتید مجرب برای کلیه کارکنان ستادی و بصورت ویدئو کنفرانس برای واحدهای استانی برگزار نمود.

زعیمی یزدی  همچنین خاطرنشان کرد: در این دوره‌ها، ضمن آشنایی کارکنان با مفاهیم نوین نظام مدیریت مشارکتی، سامانه یکپارچه چند دبیرخانه‌ای نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها در سطح ستاد، ادارات کل اجرایی و سازمانهای وابسته وزارت متبوع شروع به کار کرد.

در پایان رییس گروه فناوری اطلاعات، بودجه وتحول اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم با اشاره به آدرس سامانه افزود: لینک مربوط به سامانه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادهای استان قم به آدرس   http://np-qom.mcls.gov.ir    می باشد که همکاران می توانند با ورود به پنل کاربری خود، نسبت به ثبت پیشنهاد خود اقدام نمایند.

 

۲۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۵:۵۹
کد خبر : ۹۲,۴۰۲