سفر دکتر ربیعی به استان همدان(5): آغاز جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی استان همدان با حضور دکتر علی ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی آغاز شد .

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار ور فاه اجتماعی،  استاندار همدان در جلسه اقتصاد مقاومتی  که با حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی دقایقی پیش آغاز به کار کرد، گفت: همدان متعهد به ایجاد 19 هزار شغل در سال جاری است و در نیمه نخست امسال 11 هزار و 401 فرصت شغلی در این استان ایجاد شده است با این رویه به طور حتم تا پایان سال از مرز سهم تعیین شده عبور خواهیم کرد.

وی ادامه داد: یکی از بسترها و ظرفیت های امید بخش برای ایجاد اشتغال صندوق کارآفرینی و امید است ولی هم اینک بانک ها راحت تر از صندوق کارآفرینی امید تسهیلات می دهند.

همچنین خجسته نماینده مردم همدان در خانه ملت  در این جلسه گفت: ایجاد 11 هزار شغل نتیجه حمایت های دکتر ربیعی است .

وی در ادامه با بیان این که هرکس یک شغل ایجاد کند قهرمان ملی است، خاطرنشان کرد:  در حال حاضر مقام معظم رهبری و دولت و مجلس تاکید بر ایجاد اشتغال دارند.

وی افزود: عملکرد استان همدان در ایجاد اشتغال و اقتصاد مقاومتی خوب بوده است و تسهیلاتی که ارایه شده خیلی خوب است و دکتر ربیعی عنایت ویژه ای به استان همدان دارند.

نماینده مردم همدان در خانه ملت تصریح کرد: تسهیلات روستایی بسیار خوبی برای استان در نظر گرفته شده و از دکتر ربیعی تشکر داریم.

وی ادامه داد: با توجه به تسهیلات مصوب شده دولت 5 میلیارد بودجه قرارداده است که خیلی خوب است و ایجاد 11 هزار شغل در استان در شش ماه خوب ارزیابی شده و این امر نتیجه حمایت های دولت و وزیر است.

ادامه دارد

 

۲۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۳:۰۰
کد خبر : ۹۲,۴۳۰