برگزاری دوره های آموزشی ارتباط موثر و خانواده سالم برای کارگران در اداره کل تعاون، کار و رفاه قم

دوره های آموزشی ارتباط موثر و خانواده سالم برای کارگران در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم مهندس کاویانی، مدیر کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی استان قم در این جلسه برقراری ارتباط کارگران با خانواده  و برآورده کردن نیازهای آموزشی آنان را از اولویت‌های این اداره کل دانست.

کاویانی توجه به روابط خانوادگی از مسائل بسیار مهم عنوان کرد و گفت: در این رابطه با انعقاد تفاهمنامه ای با اداره کل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری قم، دوره آموزشی ارتباط موثر و خانواده سالم از اول بهمن 1395آغاز شده است واین اداره کل با جدیت در اجرای تفاهمنامه تلاش خواهد کرد و تا کنون توانسته است سی و یک جلسه را در  روز های شنبه و چهار جلسه را در روزهای یکشنبه برای تعداد 1268 نفر کارگر برگزار نماید.

وی افزود: تفاهمنامه در سال جدید نیز تمدید شد، در صورتی که این دوره آموزشی  مورد استقبال قرار گیرد و کارگران بتوانند استفاده کنند با همکاری اداره کل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری قم در آینده تداوم خواهد یافت.

کاویانی افزود: آموزش خانواده کارگران از مسائل بسیار مهم اداره کل بوده و ما آموزش را محدود به فضای کار نمی‌دانیم.

وی افزود: با بررسی سبک های رفتاری درون خانواده می توانیم رفتارهای صحیح را به فرزندان خود منتقل کنیم و به ارث بگذاریم و با انتخاب سبک زندگی درست باید از سبک زندگی صحیح دفاع و محافظت کنیم. خانواده نقش اساسی در آرامش فردی دارد و آموزش معنوی نیز نقش مهمی در اعتلای شخصیت افراد دارد. امیدوارم در اجرای برنامه آموزشی خانواده سالم، تجربه خوبی باشد و مورد قبول دوستان قرار گیرد و استقبال کارگران  باعث تداوم دوره باشد.۲۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۵:۱۰
کد خبر : ۹۲,۴۶۶