سفر دکتر ربیعی به استان همدان(8): با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ عملیات اجرایی ساخت درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بهار آغاز شد

عملیات اجرایی ساخت درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بهار در زمینی به زیربنای یک هزار و 585 متر مربع و در سه طبقه روز شنبه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آغاز شد.
سفر دکتر ربیعی به استان همدان(8): با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ عملیات اجرایی ساخت درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بهار آغاز شد
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه آغاز عملیات اجرایی ساخت درمانگاه درمانگاه بهار در استان همدان  در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این درمانگاه سطح یک عمومی بوده و 60 میلیارد ریال برای ساخت و 20 میلیارد ریال برای تجهیز آنیش بینی می شود.
دکتر علی ربیعی اظهار کرد: پنج درمانگاه توسط تامین اجتماعی در همدان احداث شده که با بهره برداری از درمانگاه رزن و بهار شمار آنها به هفت درمانگاه افزایش می یابد. 
 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: علاوه بر طرح های بهداشتی چندین طرح بهزیستی شامل مسکن، مجموعه های فرهنگی ورزشی ، مرکز معتادان متجاهر بهره برداری شد.
دکتر ربیعی افزود: در قرارگاه اقتصاد مقاومتی برش شهرستانی برنامه اشتغال را داشتیم که قرار است از 200 هزار میلیارد ریال اشتغال فراگیر و 120 هزار میلیارد ریال اشتغال فراگیر به استان اختصاص یابد که ساز و کار اجرایی در این نشست مشخص شد.
دکتر  ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر یک روزه خود به استان همدان، در شورای اداری شهرستان رزن شرکت و سپس واحد صنعتی بین المللی 'رایان نیک الکترونیک' واقع در شهرک صنعتی رزن را افتتاح کرد.
در ادامه این سفر، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه اقتصاد مقاومتی با محوریت اشتغال در محل استانداری همدان حضور یافت.
بهره برداری از 10 طرح بهزیستی با مجموع اعتبار 16 میلیارد و 940 میلیون ریال در شهرستان های همدان، نهاوند و کبودرآهنگ، بخشی از برنامه های سفر ربیعی به همدان اعلام شده است.
این طرح ها شامل مجتمع فرهنگی رفاهی عترت بهزیستی، 2 کلینیک مددکاری اجتماعی، یک مرکز اقامتی میان مدت ترک اعتیاد، کارگاه تولیدی رهروان علی(ع)، محوطه سازی مجتمع فرهنگی ابن سینا و 2 مهدکودک شهری در همدان است.
همچنین در این سفر 37 واحد مسکونی در کل استان به بهره برداری می رسد و مرکز ماده 16 رسالت در کبودرآهنگ و طرح های کارگاه پوشاک آزاد و یک مهدکودک روستایی در شهرستان نهاوند افتتاح می شود.
۲۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۷:۰۵
کد خبر : ۹۲,۵۰۰