سفر دکتر ربیعی به استان همدان(9):وزیر کار در آیین افتتاح مجموعه ورزشی کارگران تویسرکان: ایجاد فضای کار بانشاط در دستور کار دولت است

وزیر تعاون، کار رفاه اجتماعی گفت: وضعیت اشتغال کشور با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته توسط دولت، سال آینده بهبود می یابد.
سفر دکتر ربیعی به استان همدان(9):وزیر کار در  آیین افتتاح مجموعه ورزشی کارگران تویسرکان: ایجاد فضای کار بانشاط در دستور کار دولت است

به گزارش مرکزروابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی دکتر علی ربیعی شامگاه شنبه در آیین افتتاح مجموعه ورزشی کارگران تویسرکان بیان کرد: زمینه سرمایه گذاری کلان و خرد در کشور فراهم شده است.
وی با ذکر اینکه ایجاد فضای کار با نشاط رویکرد دولت است گفت: ما قصد احیای ورزشگاه های کارگری و ورزشگاه های مجاور کارگاه های تولیدی را داریم .
وی معتقد است: ورزش باعث نشاط کاری می شود و نشاط، رضایت کاری را  در جامعه افزایش داده و موجب کمک به ارتقای بهره  وری و کاهش آسیب های اجتماعی می شود.
دکتر ربیعی گفت : ایجاد اشتغال متوسط به پایین و خرد از اولویت های دولت تدبیر و امید است و در این راستا 320 هزار میلیارد ریال در این راستا قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: تلاش برای ایجاد اشتغال های کوچک و خرد همراه با سیاست های ضد فقر و ایجاد فضای بانشاط مجموعه کار و رفاه اجتماعی را تشکیل می دهد و این سیاستی است که دولت دوازدهم در برنامه خود قرار داده است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: یکی از برنامه های مهمی که وزارتخانه به ویژه در حوزه بهزیستی و کاهش آسیب ها دنبال می کند،  افزایش نشاط اجتماعی و راه هایی برای افزایش شادی در جامعه است.
دکتر ربیعی ادامه داد: افزایش شادی و نشاط اجتماعی در کنار برنامه کاهش فقر به عنوان یکی از استراتژی های مهم دولت تدبیر و امید است.

لازم به ذکر است  20میلیارد ریال برای اجرای مجموعه ورزشی کارگران تویسرکان هزینه شده است.

۲۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۹:۳۰
کد خبر : ۹۲,۵۰۶