رییس اداره تعاون، کار و رفاه بافق: توسعه فرهنگی، مهمترین مولفه تحقق اهداف اجتماعی است

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق توسعه فرهنگی را مهمترین مولفه تحقق اهداف اجتماعی برشمرد و گفت: برنامه ها و فعالیت های فرهنگی باید در کارگاه ها و واحدهای تولیدی نیز اجرا شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، «اصغر دشت آبادی» در نشست توجیهی رابطین فرهنگی کارگاه‌ها که در ارتباط با تدوین و برگزاری برنامه‌های فرهنگی مناسب و قابل اجرا برای جامعه کار و تلاش با حضور رابطین فرهنگی کارگاه‌های شهرستان در محل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: رابطین فرهنگی به امور فرهنگی به عنوان یک بخش مستقل و مهم در کارگاه بها داده و در جهت استمرار فعالیتهای متنوع فرهنگی که نقشی پر رنگ و اثر گذار در ایجاد محیط کاری سالم و حفظ روحیه و نشاط  کارگران دارد تلاش کنند.

وی با اشاره به یکی از نظریات علمی در این زمینه، مسئله شکاف فرهنگی را از مسائل عمده جامعه امروز دانست و فضای مجازی را به عنوان گستره‌ای اجتماعی که علی رغم فرصت بودن می‌تواند تهدیدزا باشد را به عنوان زمینه‌ای جهت اقدام فرهنگی بیان کرد.

در ادامه رابطین فرهنگی با بیان گزارشی از اقدامات انجام شده به ارائه نظر و پیشنهاداتی به منظور بهتر انجام شدن برنامه های قابل اجرا تا پایان سال پرداختند.

 در پایان جلسه کارشناس امور اجتماعی در خصوص اهداف عملکردی حوزه امور فرهنگی و نحوه صحیح تکمیل فرم های آمار عملکرد و مستندات مربوطه توضیحاتی ارائه  کرد.    

۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۳۱
روابط عمومی اداره کل/ الهه اسلامی |
کد خبر : ۹۲,۵۱۴