مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: تضمین سلامت استان با آموزش مهارت های زندگی و شغلی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، تاکید کرد: با توجه به لزوم آموزش مهارت های زندگی و شغلی به منظور آگاهی هرچه بهتر و بیشتر همشهریان، سلامت استان تضمین خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، «محمدحسین ریاحی» در کارگروه آمایش سرزمین در خصوص مبحث سند سلامت گفت: محیط زیست انسانی از اهمیت بسزایی برخوردار است که ضرورت توجه به مهارت های زندگی و شغلی افراد برای داشتن زندگی سالم را دوچندان می کند.

وی بر مهارت های زندگی به منظور طرح ریزی سبک زندگی مطلوب تاکید و اشاره کرد: در مبحث فراگیری مهارت های زندگی، افراد از شیوه و رویه های چگونه زیستن آگاه شده که به موجب آن سطح کیفی زندگی مردم به طور قابل توجهی ارتقا می یابد.

ریاحی در خصوص فراگیری مهارت‌های شغلی تصریح کرد: در این حوزه، باید به مشاغل موردنیاز استان توجه شود و علاوه بر آن مبحث سلامت مورد توجه قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به اطمینان از صحت آمار ارائه شده اشاره و اظهار کرد: با توجه به اینکه بسیاری از برنامه ریزی ها و اقدامات صورت گرفته بر پایه آمارهای ارائه شده می باشد، بنابراین لازم است آمارهای بیان شده در گزارشات، موثق و از منابع معتبر باشد.

۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱
روابط عمومی اداره کل/ الهه اسلامی |
کد خبر : ۹۲,۵۲۶