توزیع اعتبارات مشاغل خانگی و اجرای طرح کارورزی؛ دستور کار کمیته کارشناسی اشتغال و سرمایه گذاری قروه

نشست کمیته کارشناسی اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان قروه به منظور توزیع اعتبارات مشاغل خانگی و اجرای طرح کارورزی در این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، در این نشست کورش شعبانی گزارشی از عملکرد دبیرخانه کار گروه اشتغال شهرستان در سال گذشته را ارائه داد و گفت: اعتبارات تخصیص یافته بخش مشاغل خانگی قروه در سال جاری سه هزار و 450 میلیون ریال با عاملیت بانک صادرات است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری قروه، خواستار مشارکت همه دستگاههای دولتی و غیر دولتی جهت اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی شد و از همه دستگاههای اجرایی خواست در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی، تاحد امکان معتادین بهبود یافته طرح جواد الائمه روستای مالوجه این شهرستان را در اولویت قرار دهند .

شعبانی در ادامه به طرح  کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی اشاره کرد و خواستار تلاش و پیگیری بیشتر دستگاههای دولتی و غیر دولتی در خصوص بهره مندی دانش آموختگان و واحد های پذیرنده از این طرح گردید.

دبیر کمیته تخصصی اشتغال شهرستان قروه سپس نگاهی به طرح اشتغال فراگیر داشت و افزود: جلسه توجیهی وکامل در خصوص اشتغال فراگیر،  هفته جاری در محل فرمانداری و به ریاست فرماندار با حضور کلیه دستگاههای اجرایی و بانک های عامل بر گزار خواهد شد .

۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷
کد خبر : ۹۲,۶۹۰