نشست هم اندیشی هیأت ورزش کارگران کردستان برگزار شد

نشست هم اندیشی هیئت ورزش کارگری کردستان باهدف تقویت انجمن ها و هیأت های ورزشی کارگری، با حضور رییس و دبیر هیئت ورزش کارگران استان، در شهرستان مریوان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری کردستان، در ابتدای این نشست که رؤسای هیئت های ورزش کارگران سنندج و مریوان نیز حضور داشتند، محمداصلان پیرفلاح با ارایه گزارش در خصوص فعالیت ورزشی کارگران کردستان در سال جاری، مهمترین فعالیت های هیأت ورزش کارگران استان را تشریح کرد.

پیر فلاح ورزش را عامل اصلی برای ایجاد محیطی سالم، شادابی و نشاط و سلامتی نیروی ارزشمند کار عنوان و تصریح کرد: بر همین اساس توسعه ورزش در محیط های کارگری امری ضروری است که تحقق آن تلاش بیشتر انجمن ها و هیات های ورزش کارگری استان را می طلبد.

رئیس هیئت ورزش کارگری کردستان با اشاره به کسب مقام قهرمانی تیم اعزامی وزنه برداری کارگران کردستان در مسابقات وزنه برداری کشور که چند روز پیش در تهران برگزار شد افزود: این موفقیت بزرگ نشان از اقتدار ورزشکاران کردستانی و جدیت مربیان آنان است.

وی برگزاری مسابقات استانی در دو بخش بانوان و آقایان کارگر در تمامی رشته های ورزشی مصوب در فدراسیون ورزش کارگری، فعالیت های آموزشی و پژوهشی در هر دو بخش آقایان و بانوان کارگر مطابق با آخرین استانداردهای ورزشی کشور همچنین فعالیتهای فرهنگی و توجه ویژه به خانواده های کارگری در این بخش را از جمله ویژگی‌های تقویم ورزشی کارگران در سال 96 برشمرد.

دبیر هیأت ورزش کارگری کردستان نیز در این نشست گفت: انجمن ها و هیات های شهرستانی نقش بسزایی در توسعه ورزش کارگری در سطح استان و کشور ایفا می کنند و اقدامات آنها قابل تقدیر است.

فاتح بدری تصریح کرد:  بالفعل شدن ظرفیت های بالای ورزش کارگری برای قهرمانی در سطح ملی نیازمند استعدادیابی است و این امر به عنوان گامی مهم در توسعه و رشد ورزش کارگری جز با کمک انجمن ها و هیات های شهرستانی محقق نخواهد شد.

۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۱۸
کد خبر : ۹۲,۷۰۲