اختصاص 20 هزار میلیارد تومان تسهیلات در طرح های اشتغال فراگیر

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی وحید کشمیری در جمع دهیاران و اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی شهرستان مه ولات گفت : بر اساس آیین نامه اجرایی بندهای "الف" و "ب" تبصره 18 قانون بودجه سال جاری طرح اشتغال فراگیر با اعتبار 20  هزار میلیارد تومان ابلاغ شده است .

مسئول نمایندگی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مه ولات با اشاره به ماده 12 آیین نامه رشته فعالیت های منتخب مشمول این آیین نامه را دارای بیشترین ظرفیت و اثر افزاینده در ایجاد ارزش افزوده و اشتغال  عنوان نمود.

وی طرح های مشمول دریافت تسهیلات از این آیین نامه را طرح های سرمایه گردشی،طرح های توسعه ای و طرح های ایجادی اعلام و افزود: متقاضیان این تسهیلات با ارائه طرح توجیهی اقتصادی،مالی و فنی به دستگاه اجرایی مربوطه می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند.

کشمیری در ادامه تاکید کرد: منابع مذکور دارای مشوق های مالی بوده به نحوی که به همه طرح های ذکر شده یارانه سود تسهیلات هم سرمایه گردشی، توسعه ای و ایجادی تعلق می گیرد.

وی همچنین از آمادگی کمیته فنی تسهیلات و کارگروه برای بررسی طرح ها و معرفی به بانک های عامل شهرستان تا سقف 2500 ملیون ریال خبر داد و گفت: اطلاع رسانی لازم در حال انجام بوده و کمیسیون تخصصی دستگاه های اجرایی جهت بهره مندی بیشتر از این منابع در شهرستان فعال شده است.

۲۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵
کد خبر : ۹۲,۷۸۴