برترین های دوازدهمین دوره مسابقات استانی قرآن ویژه جامعه کار و تلاش و تعاونگران هرمزگان معرفی شدند

برترین های دوازدهمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش و تعاونگران هرمزگان که با حضور بیش از 100 نفر شرکت کننده در استان برگزار شد، معرفی شدند.

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان در حاشیه این دوره از مسابقه ها که در مجموعه ورزشی کارگران استان و خانه فرهنگ کار و تلاش  برگزار شد، گفت: این مسابقات با هدف ترویج فرهنگ قرآنی در بین جامعه کارو تلاش ویژه کارگران، کارفرمایان، تعاونگران، افراد تحت پوشش خدمات بهزیستی و تامین اجتماعی و خانواده‌های آنان در دو گروه خواهران و برادران در رشته‌های قرائت، مفاهیم و حفظ ۱۰ جزء، ۲۰ جزء و کل قرآن برگزار شد.

"کیامرث برخورداری" افزود: در پایان مسابقات، از سوی هیئت داوران اسامی نفرات برتر این دوره برای حضور در مسابقه کشوری اعلام شد که در گروه خواهران در بخش حفظ 10 جزء قران "راحله ذاکری" از خانواده بهزیستی میناب، رشته قرائت(تحقیق) "معصومه کریمی" از شرکت فولاد هرمزگان، ترتیل "سیده سکینه وحدانی" از خانواده بهزیستی میناب بعنوان نفرات برتر معرفی شدند.

وی بیان کرد: در گروه برادران نیز در رشته قرائت (تحقیق) "سید صادق کریمی نیا" از شرکت فولاد هرمزگان، ترتیل "امین شریفی" تولید برق هرمزگان، موفق به کسب  مقام برتر در این رقابتها شدند.

وی اضافه کرد: در رشته مفاهیم که به صورت مشترک در دو گروه خواهران و برادران برگزار شد، "بتول احمدی" از اداره بهزیستی شهرستان میناب مقام برتر این رشته را بدست آورد.

شایان ذکر است که نفرات برتر این دوره از مسابقات، به مسابقات کشوری اعزام می شوند.

۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۵:۱۶
کد خبر : ۹۴,۴۲۲