دکترمیدری در نشست با نمایندگان سازمان های مردم نهاد : بسیاری از متولیان موسسات خیریه و مردم نهاد با عشق ، شور و علاقه کارمی کنند

معاون رفاه اجتماعی وزیرتعاون ، کارورفاه اجتماعی تصریح کرد : بسیاری از متولیان موسسات خیریه و مردم نهاد با عشق ، شور و علاقه امور خود را پیگیری کرده اند و به همین دلیل دربرگزاری همایش "سازمان هاي مردم نهاد و تجارب آموخته درحوزه معلولین " مشارکت خواهیم داشت .
دکترمیدری در نشست با نمایندگان سازمان های مردم نهاد :  بسیاری از متولیان موسسات خیریه و مردم نهاد با عشق ، شور و علاقه کارمی کنند
به گزارش مرکزروابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون ، کاروررفاه اجتماعی دکتراحمدمیدری امروز درنشست هم اندیشی سازمان های مردم نهاد و تجارب آموخته درحوزه معلولین " که قراراست روابط عمومی وزارت تعاون ، کار ورفاه اجتماعی  با همکاری کانون جوانان نوید رستاک (نخبگان جوانان جامعه سی پی ) وانجمن حمایت از افراد مبتلا به فلج مغزی (سی پی ) به همراه معاونت اجتماعی شهرداری تهران و با مشارکت چند موسسه خیریه همایش " سازمان های مردم نهاد وتجارب آموخته درحوزه معلولین "   توضیحاتی علمی و تخصصی ارائه کرد .  
 
همایش نمایش نخواهد بود 
  دکترمیدری با توضیحات دقیق  درباره تجارب معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون  ،کار ورفاه اجتماعی در  زمینه همکاری با سازمان های مردم نهاد گفت : هدف ما از برگزاری این همایش رسیدن به اهداف واقعی وتعریف شده همایش است و این همایش نمایشی نیست . 
وی با اشاره به تجاربی که در زمینه شناسایی کودکان بازمانده از تحصیل در این معاونت کسب شد تصریح کرد : باید برای انجام هر امری مانند یک متخصص رفتارکنیم . 
دکترمیدری به پیچیدگی های مسیرطی شده در شناسایی کودکان بازمانده از تحصیل اشاره و  خاطرنشان کرد : ایده اولیه این طرح ازسوی  سازمان های مردم نهاد مطرح   و درادامه با پشتکار از سوی مراکز دولتی دنبال شد . 
وی از نمایندگان سازمان های مردم نهاد حاضر در این نشست هم اندیشی خواست تا با تعیین اولویت ها   مسائل و مشکلات را ریشه یابی  و ارائه راهکار کنند . 
واقع بین باشیم 
معاون رفاه اجتماعی وزیر تعاون ، کار روفاه اجتماعی از نمایندگان سازمان های مردم نهاد ساخت تا  نقاط قوت و ضعف خود را واقع بینانه بررسی کنند تا بتوانند با جمع آوری تجربیات موفق خود دراین مسیردشواربه درستی گام بردارند . 
دکترمیدری لازمه جمع آوری تجارب موفق را سازماندهی موفقیت های کسب شده و ایده پردازی دانست و گفت : با واقع بینی می توانیم  به نتایج مطلوب دست پیدا کنیم . 
 
۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۷:۵۲
کد خبر : ۹۴,۴۳۴
کلیدواژه ها: میدری، سازمان های مردم نهاد، همایش ، معلولین ، تجارب موفق