ادامه روند انتصاب مدیران زن درمجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ؛ ثریا پازوکی به سمت مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی منصوب شد

در ادامه روند انتصاب مدیران زن در مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، دکتر ثریا پازوکی به سمت مدیر درمان تامین اجتماعی مرکزی منصوب شد.
ادامه روند انتصاب مدیران زن درمجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ؛ ثریا پازوکی به سمت مدیر درمان تامین اجتماعی  استان مرکزی منصوب شد
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، متن حکم   دکتر سید تقی نوربخش  به شرح زیر است :
نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده سرکار عالی به موجب این حکم به سمت مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی منصوب می شوید. امیدوارم با توکل به خداوند متعال و در سایه عنایات ائمه معصومین علیهم السلام و رعایت جوانب شرعی و قانونی، امانت داری، مقررات مربوطه، توجه به منافع و مصالح سازمان، استفاده از تمام ظرفیت ها و سرمایه های انسانی متخصص و مجرب و همچنین اقدامات مبتنی بر برنامه ریزی و پایش عملکرد در راستای نیل به اهداف تبیین شده به ویژه اصول وسیاست های نظام جامع تامین اجتماعی در ارائه خدمات درمانی مناسب و با کیفیت و صیانت از حقوق شرکای اجتماعی سازمان اعم از بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان تلاش نمایید.
از درگاه خداوند متعال توفیقات روز افزون سرکارعالی را در راه خدمت شایسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رعایت  قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید مسالت می نمایم.
گفتنی است، دکتر ثریا پازوکی مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی، متخصص بیماری های داخلی است و سال ٩٥ به عنوان یکی از پزشکان نمونه سازمان تامین اجتماعی مورد تقدیر قرار گرفت.
مشارکت زنان در رده های تصمیم گیری سازمان تامین اجتماعی
در دولت های یازدهم و دوازدهم، انتصاب زنان در سمت های مدیریتی کشور مورد توجه جدی قرار گرفت و مسئولان عالی رتبه کشور بر مشارکت زنان در تصمیم گیری های کلان کشور و حضور آنها در مناصب مدیریتی تاکید کردند.
سازمان تامین اجتماعی در انتصاب مدیران فارغ از دیدگاه جنسیتی، تخصص، تعهد و شایستگی را لحاظ می کند و در حال حاضر زنان در سمت های مدیر استان، رئیس شعب و مراکز درمانی و کارشناسان ارشد واحدهای اجرایی مشغول خدمت رسانی هستند.
نگاهی به فعالیت های زنان شاغل در سازمان تامین اجتماعی طی چندسال گذشته که حدود نیمی از همکاران را تشکیل می دهند حاکی از آن است که فرصت اثبات توانایی های این قشر ایجاد شده و واگذاری پست مدیریتی اخیر، نویدبخش توجه به شایستگی های مدیریتی زنان در این سازمان است.
در پی انتصاب خانم دکتر ثریا پازوکی به سمت مدیردرمان تأمین اجتماعی استان مرکزی بار دیگر اعتماد مدیر عامل و مدیران ارشد سازمان تامین اجتمای به توانمندیها و شایستگی های زنان در پست های مدیریتی این سازمان مورد تایید قرار گرفت.
در حال حاضر ٩ زن در سازمان تامین اجتماعی منصب مدیریت ادارات کل بیمه یا درمان و یا اسناد پزشکی استانها را بر عهده دارند که ٦ مدیر زن مدیریت بخش های درمانی را برعهده دارند.   
 
۱۲ دی ۱۳۹۶ ۱۸:۰۵
کد خبر : ۹۷,۹۶۰
کلیدواژه ها: مدیران زن، پازوکی، تامین اجتماعی، انتصاب